EHF-E серія

Напільна модифікація випробувальної машини на втому з нижнім розташуванням актюатора

Сервопульсери серії EHF-Е – найбільш популярна високоточна система для статичних і динамічних випробувань. Максимальна потужність 200 кН. Не вимагає великого простору для інсталяції. Високожорстка рама запобігає поздовжньому вигину зразка і знижує втрати енергії через деформації рами.

Особливості

  • Точність. Високожорстка основна рама, потужна цифрова електроніка контролера і спеціально розроблений компанією Шимадзу сервоклапан забезпечують точність випробувань з високою відтворюваністю результатів.
  • Безпека. Спеціальні функції безпеки і кнопка екстреної зупинки роблять роботу безпечною для користувача.
  • Безперервно змінюються сила і швидкість. Високопродуктивний сервоклапан дозволяє миттєво змінювати силу і швидкість випробування.
  • Двоступеневий механізм поперечного приводу. Гідравлічний поперечний привід і затискач можуть управлятися інтуїтивно за допомогою ручок. Така двоступенева конфігурація допомагає запобігти помилкам і аварії.
  • Багатофункціональність. Система складається з основної рами, контролера і гідравлічної станції. Залежно від цілей і завдань користувача вибираються потужність рами і необхідні захвати.
  • Компактність. Система спроектована так, щоб максимально економно використовувати робочий простір лабораторії.
  • Високожорстка рама і великий простір для випробувань. Підвищена жорсткість основної рами гарантує безвідмовність роботи випробувальної машини, а також забезпечує надійну фіксацію.

Області застосування:

Ці компактні напільні моделі зі встановленим знизу приводом на завантажувальній рамі можуть виконувати широкий спектр випробувань на втому і витривалість. Основне застосування – випробування металів і пластиків.

Технічні характеристики

* При відстані між траверсою і основою 500 мм

** Можлива поставка машини з траверсою фіксованого типу