ТОВ «ШимЮкрейн» є генеральним дистриб’ютором аналітичного обладнання Шимадзу в Україні та Республіці Молдова. Компанія заснована в 2005 році як правонаступник Міжнародного Науково-консалтингового Центру по аналітичному обладнанню Шимадзу.

Ексклюзивна зона відповідальності компанії ШимЮкрейн включає територію України та Республіки Молдова і, крім того, у відповідності до чинної авторизації, діяльність ШимЮкрейн розповсюджується на Грузію, Киргизію, Таджикистан і Туркменістан.

Основні функції компанії ШимЮкрейн:

1. Надання консультативної допомоги покупцям-користувачам і покупцям-дилерам (торговельним компаніям, які мають офіційні повноваження від компанії ШимЮкрейн продавати аналітичне обладнання Шимадзу) по підбору типу та конфігурації приладу, що забезпечує вирішення аналітичної задачі користувача. Адекватний вибір конфігурації аналітичного приладу є основою для його ефективного використання після придбання.

2. Здійснення постачання покупцям-користувачам на умовах DDP (доставляння в лабораторію користувача після сплати ПДВ і виконання митних процедур) або на умовах DDU (доставляння на митний склад), а також покупцям-дилерам на умовах DDP аналітичного обладнання Шимадзу.

3. Виконання робіт по правовому забезпеченню використання засобів вимірювальної техніки на території України відповідно до вимог Закону України про метрологію та метрологічну діяльність. Компанія ШимЮкрейн отримала право видавати користувачам аналітичних приладів Шимадзу, призначених для використання в сфері законодавчо регульованої метрології, Декларації про відповідність даного засобу вимірювання технічним регламентам України, і також право нанесення відповідного маркування.

4. Проведення на ексклюзивній основі пуско-налагоджувальних робіт, операційного навчання персоналу та гарантійного обслуговування аналітичних приладів Шимадзу, а також надання технічної підтримки в пост-гарантійний період на договірній основі. Для отримання права виконувати зазначені роботи, фахівці компанії ШимЮкрейн періодично проходять курси обов’язкового стажування по сервісному обслуговуванню кожного виду аналітичного обладнання і отримують відповідні сертифікати від виробника.

5. Надання науково-консультативної допомоги користувачам приладів Шимадзу в освоєнні нових методик аналізу. Як правило, аналітичне обладнання купується для забезпечення вирішення нових аналітичних задач в лабораторії замовника. Оскільки такі завдання дуже часто є нетрадиційними для даної лабораторії, з’являється необхідність відпрацювання методичних умов, що забезпечують надійні аналітичні вимірювання.

6. Забезпечення просування нового обладнання Шимадзу на ринку України (виставки, семінари, конференції, публікація рекламних матеріалів). Участь у виставках аналітичного обладнання є пріоритетним засобом ознайомлення потенційних користувачів обладнання Шимадзу з технічними можливостями і практичними додатками нових моделей аналітичних приладів. Відвідувачам виставки надається можливість виконати аналіз своїх проб на експонованих приладах.

7. Участь в заходах, що проводяться керівництвом корпорації Шимадзу і компанії Шимадзу Європа ГмбХ. Керівництво корпорації Шимадзу і компанії Шимадзу Європа ГмбХ періодично проводить наради фахівців з обміну досвідом використання аналітичного обладнання Шимадзу для вирішення завдань кількісного визначення та ідентифікації компонентів відповідно до міжнародних нормативних документів. Отримана інформація становить основу методичних рекомендацій користувачам приладів Шимадзу.