UV-1900i/UV-1900

Двохпроменеві УФ-Вид спектрофотометри для рутинного аналізу та дослідницьких робіт

UV-1900і/UV-1900 спектрофотометри УФ і видимого діапазону –  розвиток добре зарекомендованої моделі UV-1800. Тепер робота з приладами ще легша. Завдяки великій кольоровій сенсорній панелі навігація в меню приладів стала ще більш легкою. Інтуїтивний дизайн піктограм допоможе навіть початківцю правильно вибрати метод і задати параметри вимірювання. Управління сенсорною панеллю може виконуватися як за допомогою натискання пальцем, так і стилусом, ергономічно розташованим в корпусі приладу. Вбудоване ПЗ підтримує роботу російською мовою, а також функцію налаштування запуску приладу в зазначений час. Також спектрофотометри можуть працювати через ПК за допомогою програмного забезпечення  LabSolutions UV-Vis для UV-1900i і UVProbe для UV-1900. У разі ПЗ LabSolutions UV-Vis крім функцій вимірювання та аналізу доступна можливість оцінки результатів вимірювання (критерій відповідності/невідповідності). Простий експорт даних в текстовий або табличний формат підвищує ефективність роботи.

Особливості

Варіативність та інформативність вбудованої системи автоматичної валідації дозволяє легко задати параметри (а також зберегти кілька варіантів) валідації відповідно до дев’яти JIS (JIS – японський промисловий стандарт) і відповідно до вимог Європейської, Американської і Японської Фармакопей. У поєднанні з програмним забезпеченням LabSolutions DB/CS дотримуються рекомендації FDA 21 CFR Part 11 і PIC/S GMP.

Високі характеристики спектрофотометра

На додаток до технологічних прийомів, які Шимадзу застосовує у всіх своїх приладах, в UV-1900і/UV-1900 використано ряд нововведень. Серед яких спеціальна конструкція дифракційної решітки LO-RAY-LIGH дозволила значно поліпшити технічні характеристики, серед яких рівень розсіяного світла, що дозволяє істотно розширити діапазон лінійності. Ультрависока швидкість 29000 нм/хв скануючого спектрофотометра дозволяє дуже швидко проводити виміри, що важливо при дослідженні кінетичних характеристик процесів і хімічних реакцій. А використання світлосильної оптики і класичного джерела випромінювання з галогеновою і дейтерієвою лампами гарантує дуже низький шум приладів і стабільність базової лінії, що забезпечує найвищу фотометричну точність і відтворюваність.

Зручність експлуатації

Моделі серій UV-1900і/UV-1900 дозволяють працювати як під керуванням вбудованого контролера з сенсорним екраном, так і за допомогою персонального комп’ютера і програмного забезпечення UVProbe або LabSolutions UV-Vis. Наявність вбудованого USB-інтерфейсу і функція USB-контролю дозволяє легко підключати принтер або персональний комп’ютер з принтером. Всі вироблені установки користувальницьких методів і шаблонів, як і результати вимірювань можуть бути збережені у вбудованій пам’яті, звідки вони можуть бути викликані в будь-який момент. Додатково для збереження різних даних можуть бути використані зовнішні USB-накопичувачі. Процедуру валідації можна реалізувати за допомогою програмного забезпечення для ПК і опціональним ПО для валідації спектрофотометрів. На додаток до спрощення щоденних перевірок також спрощується процедура перевірки продуктивності приладу і управління записами, що забезпечує ще більшу відповідність нормативним вимогам.