PDA-MF

Настільні оптичні емісійні спектрометри

Спектрометри цієї серії призначені для швидкого кількісного елементного аналізу твердих металевих зразків і використовуються для контролю якості готової продукції, вхідного контролю різних металів і сплавів: чавуну, сталі, кольорових металів, а також для перевірки якості металів в машинобудуванні. Залежно від завдання користувачі можуть вибрати одну з двох моделей: PDA-MF (призначена насамперед для аналізу кольорових металів) і PDA-MF Plus (може аналізувати широкий спектр зразків, включаючи чорні і кольорові метали). Емісійні спектрометри укомплектовані високочутливими CCD-детекторами. За допомогою новітнього програмного забезпечення та бази даних сплавів різного складу вони можуть з легкістю ідентифікувати зразки невідомого складу.

Особливості

  • Одночасне визначення всіх елементів в зразку: ідентифікація невідомого зразка за один аналіз. За допомогою нової оптичної системи на основі високочутливого CCD-детектора, а також недавно розробленого програмного забезпечення і спеціальних баз даних, що містять інформацію про елементний складі сплавів заліза і кольорових металів, прилади за один аналіз автоматично визначають тип матеріалу в залежності від ступеня відповідності та кількості елементів, що співпали, включаючи аналіз невідомих зразків. В результаті користувачі можуть впевнено аналізувати зразки незалежно від їх рівня знань.
  • Низькі експлуатаційні витрати. Функція інтелектуального калібрування (S.Cal) використовує тільки один зразок для виконання всіх процедур стандартизації, що скорочує експлуатаційні витрати, пов’язані з вартістю зразків і аргону. Комп’ютерний режим управління економною витратою аргону (ASMM) автоматично перемикає спектрометр між режимами аналізу і очікування, що зводить до мінімуму споживання аргону.
  • Вимірювання зразків різної геометрії і розмірів. Відкритий з трьох сторін іскровий штатив і притискний важіль забезпечують точне вимірювання зразка будь-якого розміру. Спеціальні затискачі дозволяють легко аналізувати такі специфічні зразки, як тонкі листи, стрижні, проби невеликого розміру. Експерти в області ергономіки розробили і протестували безпечний і зручний столик для взаємодії з іскрою. Покривна кришка столика легко відкривається без вилучення самого столика і без використання будь-яких спеціальних інструментів, що забезпечує зручне технічне обслуговування.
  • Програмне забезпечення PDA-S: простота, інтелект, потужність. Абсолютно нове програмне забезпечення PDA-S з дружнім, призначеним для користувача, інтерфейсом дозволяє оператору легко виконувати всі стандартні операції та технічне обслуговування спектрометра. Швидкого навчання досить для впевненої роботи на приладі. PDA-S успадкувало всі призначені для користувача характеристики програмного забезпечення серії PDA, воно може повністю управляти приладом, контролювати роботу, діагностику та технічне обслуговування, що забезпечує простоту експлуатації та обслуговування спектрометра.