IRTracer-100

ІЧ-Фур’є спектрометр

ІЧ-Фур’є спектрометр IRTracer-100 – спектрометр дослідного класу, характеристики якого дозволяють не тільки виконувати рутинні завдання ІЧ-спектроскопії, а й проводити наукові дослідження, пов’язані зі спектроскопією з високою роздільною здатністю, кінетичними вимірюваннями і моніторингом хімічних і технологічних процесів. Головною відмінною рисою приладу є його гнучкість, коли на одній оптичній лаві можуть бути істотно змінені характеристики.

IRTracer-100
C103-E0918B IRTracer-100

В разі необхідності можна розширити спектральний діапазон приладу в область далекого ІЧ (аж до 240 см-1) або в область ближнього ІЧ (аж до 12500 см-1). Разом зі стандартним термостабілізованим DLATGS детектором може бути встановлений високочутливий кріогенний МСТ детектор або детектор чутливий до області ближнього ІЧ випромінювання InGaAs.

Чутливість і надійність ІЧ-Фур’є спектрометра IRTracer-100

Висока чутливість спектрометра (співвідношення сигнал/шум 60000:1) дозволяє проводити аналіз слідів домішок в різних зразках, незважаючи на невелику інтенсивність смуг в спектрі. Спектральна роздільна здатність IRTracer-100 рівна 0,25 см-1 забезпечує високу точність кількісної ідентифікації смуг в спектрі, особливо в разі газоподібних сполук. Система оптимізації роботи інтерферометра в сукупності з внутрішньою самодіагностикою забезпечують стабільну роботу приладу.

Дослідження кінетики швидких реакцій

Режим швидкого сканування дає можливість реєстрації до 20 спектрів в секунду, що особливо актуально при дослідженні кінетики швидких реакцій, час протікання яких може становити кілька секунд.

irtracer100_3

Широкий спектр спеціалізованих приставок

Крім різноманітного набору кювет і комплектів для виготовлення таблеток KBr, компанія Шимадзу поставляє спеціалізовані приставки, які значно розширюють аналітичні можливості спектрометра IRTracer-100:

  • Приставки порушеного повного внутрішнього відбиття (ППВВ)
  • Приставки дзеркального відбиття
  • Приставки дифузного відбиття
  • Пристрої автоматичної заміни зразків
  • Газові кювети
  • Пристрій для вимірювання ІЧ-спектрів пропускання твердих мікрозразків.
IRTracer100

Велике кюветне відділення дозволяє встановлювати як існуючі аксесуари Шимадзу, так і використовувати аксесуари сторонніх виробників.
До спектрометру IRTracer-100 може підключаться ІЧ-мікроскоп, що дозволяє виконувати вимірювання мікрооб’єктів методами пропускання, відбиття, ППВВ, що застосовується для визначення мікродомішок або картування розподілу речовин по площі зразка.

IRTracer-100