MALDI-7090

Ідентифікація біомолекул та дослідження їх структури

MALDI-TOF мас-спектрометр MALDI-7090TM – представник досконалого нового покоління MALDI-TOF мас-спектрометрів – спеціально розроблений для ідентифікації біомолекул і дослідження їх структури з високою продуктивністю і ефективністю, які забезпечуються комплексом унікальних технологій Шимадзу в області мас-спектрометрії.

Особливості

Високопродуктивна платформа MultiPlexTM. Максимально підвищує ефективність використання MALDI-7090 шляхом поєднання пристрою одночасного завантаження до 10 MALDI планшетів, 2 кГц надшвидкого твердотільного УФ-лазера і багатокористувацького режиму роботи програмного забезпечення MALDISolutionTM. Підготовлені для аналізу планшети можна завантажувати і вивантажувати з приладу одночасно виконуючи вимірювання. Камера завантаження має можливість працювати при атмосферному тиску або може продуватися азотом для захисту лабільних зразків.

Оригінальна конструкція джерела іонізації.

  • Широкоапертурна іонна оптика: Сфокусований потік іонів; Мінімальний ризик забруднення джерела іонізації; Мінімальна потреба в очищенні та обслуговуванні джерела іонізації.
  • Запатентований надшвидкий лазер: 2кГц надшвидкий твердотільний УФ лазер 355 нм, сумісний з різними матрицями та зразками; Варійоване фокусування пучка від 10 мкм до більш ніж 100 мкм; Тривалий термін безперервної роботи.
  • Візуалізація зразку в HD якості: Ультрасучасна оптика для візуалізації зразків з високою роздільною здатністю і кристально чистим зображенням; Кольорове зображення в форматі FullHD (1080р); Керований змінний фокус для перегляду різних поверхонь.
  • TrueCleanTM: Запатентована повністю автоматизована лазерна система очищення іонного джерела; Високоефективне швидке очищення в автономному режимі.

Іонний затвор з високою роздільною здатністю. За допомогою нового іонного затвора можна розділяти іони-попередники з близькими номінальними масами і, тим самим, контамінації МС/МС спектрів.

Технологія фокусування іонів ASDF. Технологія ASDFTM забезпечує величину роздільної здатності по масам в режимі МС/МС аж до 10000 (FWHM).

Фрагментація при високій і низькій енергіях. У MALDI-7090 реалізована високоенергетична співударна дисоціація (High Energy Collision Induction Dissociation, HE-CID). Енергія зіткнень іонів-попередників з молекулами інертного газу-реагенту в комірці для зіткнень досягає величини 20 кеВ. Крім того, використання для HE-CID в якості газу-реагенту гелію забезпечує (в порівнянні з аргоном або повітрям) більш ефективну фрагментацію (наприклад, бічних ланцюгів пептидів). Завдяки унікальному рефлектрону викривленого поля результуючі вторинні мас-спектри додатково збагачені піками метастабільних іонів-фрагментів, що утворюються в ході фрагментації безпосередньо в часопролітному мас-аналізаторі (Post Source Decay, PSD). Поєднання двох шляхів фрагментації іонів-попередників (HE-CID і PSD) забезпечує найвищу ефективність тандемної мас-спектрометрії TOF/TOF і отримання максимально інформаційних мас-спектрів.