Nexera X2 (LC-30)

UHPLC хроматографи

Хроматографи серії Nexera X2 є різноманітними системами, що складаються з окремих блоків. Ці прилади можуть комплектуватися різними пристроями для автоматизованої пробопідготовки, для аналізу з перемиканням колонок і використанням градієнтного режиму. Вони можуть працювати в режимі надкритичної флюїдної хроматографії, двовимірної хроматографії, аналізу великої кількості проб за допомогою автоматичного пристрою зміни тримачів віал. На базі блоків Nexera X2 можна зібрати систему звичайного аналізу або т.зв. «зелену» ВЕРХ-систему, яка дозволяє обходитися без органічних розчинників.

Nexera X2 (LC-30)

Особливості

  • Максимальна надійність. Зберігши в конструкції насоса LC-30AD апробований протягом 20 років паралельний двохплунжерний механізм, конструктори Шимадзу використовували для насоса LC-30AD новий матеріал плунжера і нову конструкцію ущільнень. Це забезпечило такий термін експлуатації ущільнень і плунжера при надвисоких тисках рухомої фази (130 МПа), який до сьогоднішнього дня був можливий лише для традиційних ВЕРХ систем, що працюють при тиску не вище 40 МПа. Подвійний мікроплунжерний насос забезпечує точну доставку розчинника і низькі обсяги введення для досягнення чудової відтворюваності і надзвичайно низького перехресного забруднення (<0,0015%).
  • Максимальна продуктивність. Завдяки діапазону тисків до 130 МПа, високошвидкісному введенню зразка, відсутності перехресного забруднення і змішуванню компонентів елюентів при високому тиску, прилад забезпечує максимальну швидкість аналізу.
  • Універсальність умов розділення. В хроматографічній системі, що працює при надвисоких тисках рухомої фази, можуть використовуватись найбільш дрібнодисперсні сорбенти (< 2 мкм) при збільшеній довжині колонки. Таким чином забезпечується максимальне розділення піків наявних в пробі компонентів.