LCMS-9030

Рідинний квадрупольний/часопролітний (Q-TOF) хромато-мас-спектрометр

Новий Q-TOF мас-спектрометр LCMS-9030 об’єднує технологію надшвидких квадруполів Шимадзу (Q) з часопролітним аналізатором мас з високою роздільною здатністю (TOF). Накопичений досвід з розробки та виробництва приладів для мас-спектрометрії дозволив Шимадзу створити рідинний квадрупольний/часопролітний мас-спектрометр LCMS-9030, який успішно вирішує найскладніші завдання якісного і кількісного аналізу.

LCMS-9030

Особливості

Для виконання аналітичних робіт, що вимагають дуже високої чутливості, використовуються хромато-мас-спектрометри з потрійним квадруполем моделей LCMS-8050 і LCMS-8060. Однак наявність навіть високочутливих трьох-квадрупольних приладів не дозволяє вирішувати іншу важливу задачу – надійне виявлення всіх органічних сполук, одержуваних в процесі синтезу, включаючи встановлення їх структури. Для вирішення цього завдання ефективним є хромато-мас-спектрометр LCMS-9030, що поєднує квадрупольний і часопролітний мас-аналізатори. У конструкції LCMS-9030 використані нові запатентовані технології, що забезпечують високий рівень дозволу по масам і точне визначення молекулярної маси. Це є визначальним фактором при ідентифікації невідомих сполук і встановлення структури молекул. На додаток до встановленого за замовчуванням джерела іонізації електроспреєм (ESI), прилад LCMS-9030 може доукомплектовуватись джерелом хімічної іонізації при атмосферному тиску (APCI) і комбінованим джерелом іонізації (DUIS), який дозволяє одночасно здійснювати іонізацію проби в режимі електроспрея і в режимі хімічної іонізації при атмосферному тиску.

Дуже важливою практичною перевагою приладу LCMS-9030 є зручна система введення калібрувального стандарту (СDS). Вона передбачає використання окремого іонізаційного капіляра, який функціонує незалежно від основного іонізаційного капіляра. Завдяки цьому калібрувальний стандарт можна вводити в мас-спектрометр в будь-який час без зміни лінії подачі розчинів, що виключає ризик контамінації основної аналітичної лінії.