LCMS-8050

Рідинний потрійний квадрупольний мас-спектрометр

В даній моделі використані декілька розроблених в Шимадзу і запатентованих технологій під загальною назвою UF (UltraFast):
UFScanning технологія надшвидкого сканування діапазону мас,
UFSwitching технологія надшвидкого перемикання полярності іонізації,
UFSensitivity технологія збереження чутливості приладу при підвищенні його швидкодії,
UFsweeper технологія, що забезпечує високу ефективність співударної дисоціації (CID) і надшвидкий транспорт іонів без втрат в другий квадруполь.

LCMS-8050

Особеливості

  • Висока швидкість сканування 30000 а.о.м./с. LCMS-8050 дозволяє одночасно отримувати якісний і кількісний результат в рамках одного аналізу. Реєстрація даних при цьому відбувається настільки швидко, що режими сканування і MRM можуть бути суміщені одноразово без втрати точності кількісного визначення. Сканування є зручним і інформативним режимом реєстрації даних, оскільки навіть при швидкості 30.000 а.о.м./с Шимадзу використовує крок сканування в 0,1 а.о.м.
  • Висока швидкість переключення позитивної/негативної іонізації за 5 мс. При одночасному проведенні вимірювання позитивних і негативних іонів складних з’єднань, правильна реєстрація вузьких піків УВЕРХ залежить від швидкості перемикання полярності. Завдяки надшвидкому переключенню полярності, LCMS-8050 забезпечує збір достатньої кількості точок даних для вузьких піків, реєструючи їх точну форму, і забезпечуючи в результаті чудову відтворюваність.
  • Висока чутливість і швидкість при реєстрації до 555 каналів MRM в секунду. LCMS-8050 здатний проводити реєстрацію до 555 MRM переходів в секунду в одному методі при збереженні достовірності і точності. Достовірні дані можуть бути отримані для кількісних іонів, референсних іонів, внутрішніх стандартів навіть для випадків недозволених піків. Висока чутливість LCMS-8050 дозволяє проводити аналізи в діапазоні слідів концентрацій, таких як пестициди у питній воді, без необхідності попереднього концентрування зразка. Така висока чутливість зберігається навіть в методах з необхідністю реєстрації великої кількості MRM-переходів.