Серія LC-20 Prominence

Системи для високоефективної рідинної хроматографії

Найбільш поширеними приладами для високоефективної рідинної хроматографії (ВЕРХ) в даний час є хроматографи серії LC-20 Prominence. Його успішне застосування в дослідницьких і контрольних лабораторіях різних галузей обумовлено надійністю, високою чутливістю і відтворюваністю результатів аналітичних вимірювань.

Особливості

Модульний дизайн хроматографів LC-20 Prominence дозволяє підібрати конфігурацію приладу, що ідеально підходить для вирішення конкретної аналітичної задачі. Для створення потрібної конфігурації приладу користувачеві пропонується великий вибір високоточних насосів з різними діапазонами тиску (до 40 МПа або до 66 МПа), автоінжекторів, термостатів, колекторів фракцій і різноманітних детекторів, включаючи спектрофотометричні (дисперсійні різних діапазонів і діод-матричний), флуоресцентний, рефрактометричний , кондуктометричний, електрохімічний (амперометричний), світлорозсіювальний. Крім того, рідинний хроматограф LC-20, що забезпечує подачу розчинника в широкому діапазоні і мінімальну величину перенесення залишкового забруднення, може бути укомплектований всім спектром хромато-мас-спектрометричних детекторів Шимадзу для проведення кількісного і якісного аналізу як щодо простих, так і складних речовин, а також ідентифікації невідомих сполук.

У рідинних хроматографах серії LC-20 Prominence вперше були реалізовані: режим швидкої хроматографії з використанням коротких хроматографічних колонок з дрібнозернистим сорбентом, хроматографія високого тиску, двовимірна хроматографія, автоматизована online-пробопідготовка, нано-хроматографія на капілярних колонках і ряд інших.

Для біофармацевтичних розробок і контролю якості біофармацевтичних препаратів, для аналізу агрегатів і різноманітних біологічних макромолекул в біофармацевтиці пропонується інертна ВЕРХ-система Prominence Inert, блоки якої виготовлені зі спеціальних матеріалів з підвищеним ступенем корозійної стійкості. ВЕРХ-система Prominence Inert так само надійна і продуктивна, як і вся серія Prominence, та ідеально підходить для ексклюзійної хроматографії біополімерів.