i-серія

Моноблочні рідинні хроматографи

Нові моноблочні рідинні хроматографи «i-серії» (innovative, intuitive, intelligent) представлені шістьма моделями.

Чотири моделі ВЕРХ, формують підсерію LC-2050:

  • LC-2050 хроматограф з насосом, що забезпечує тиск до 50 МПа, спектрофотометричним детектором і автоінжектором, що не передбачає охолодження проб.
  • LC-2050C хроматограф з насосом, що забезпечує тиск до 50 МПа, спектрофотометричним детектором і автоінжектором, що передбачає охолодження проб.
  • LC-2050C LT хроматограф з насосом, що забезпечує тиск до 50 МПа, і автоінжектором, що передбачає охолодження проб.
  • LC-2050C 3D хроматограф з насосом, що забезпечує тиск до 50 МПа, діодно-матричним детектором і автоінжектором, що передбачає охолодження проб.

Дві моделі УВЕРХ, які формують підсерію LC-2060:

  • LC-2060C хроматограф з насосом, що забезпечує тиск до 70 МПа, спектрофотометричним детектором і автоінжектором, що передбачає охолодження проб.
  • LC-2060C 3D хроматограф з насосом, що забезпечує тиск до 70 МПа, діодно-матричним детектором і автоінжектором, що передбачає охолодження проб.

Прилади всіх перерахованих вище моделей мають моноблочну конструкцію, що поєднує в єдиному корпусі насос, контролер, дегазатор, детектор (за винятком моделі LC-2050C LT), автоінжектор з низькою величиною пробопереносу (в межах 0,0025%), термостат колонок з можливістю охолодження зразків і систему автоматичної валідації. Всі хроматографи можуть додатково оснащуватися іншими детекторами: флуоресцентним, рефрактометричним, амперометричним, детектором по світлорозсіюванню і мас-спектрометричним.
Конструкція приладів i-серії була відмічена нагородою Good Design Award 2015.
Прилади i-серії можуть бути використані як для виконання щоденних рутинних аналізів, так і для проведення серій аналізів в повністю автоматичному режимі, звільняючи оператора від необхідності особистої присутності.
У приладах i-серії використовується нова технологія контролю температури оптичних систем детектора (ТС-optics), яка забезпечує відмінну відтворюваність результатів, що дає можливість надійного визначення слідів аналітів навіть при значних коливаннях навколишньої температури.