GC-2014

Універсальний хроматограф для роботи з капілярними і набивними колонками

Газовий хроматограф компанії Шимадзу GC-2014 призначений для роботи як з капілярними, так і з набивними.

Особливості

Робочі характеристики найвищого рівня. Цифрове керування за допомогою контролера потоку АFC виконується не тільки для капілярних, але і для набивних колонок. Таке керування потоком газу-носія забезпечує більш високий рівень відтворюваності часу утримування і площу піків.

Можливість одночасного встановлення трьох інжекторів і чотирьох детекторів. Ви можете вибрати любий із чотирьох типів інжекторів і п’яти типів детекторів, в залежності від визначуваних компонентів і об’єктів аналізу. Додаткові інжектори, детектори і автодозатори можуть бути легко встановлені на хроматограф, який вже є у Вашій лабораторії.

Інжектори

  • DINJ-2014. Подвійний інжектор для колонок, що насаджуються. Інжектор для двох газових потоків керується одним регулятором температури.
  • SPL-2014. Інжектор Split/Splitless. Призначений для високошвидкісного аналізу з капілярними колонками. Функція економії газу-носія дозволяє скоротити загальну витрату газу-носія під час аналізу. Стандартна комплектація дозволяє виконувати введення проби під високим тиском.
  • SINJ-2014. Одинарний інжектор для колонок, що насаджуються.
  • WBI-2014. Інжектор для широких капілярних колонок. Введення проби без ділення потоку. Має функцію обдування септи. Для аналізу без ділення потоку потрібна спеціальна скляна вставка.

Детектори

  • FID-2014. Полум’яно-іонізаційний детектор. Можливе встановлення як одинарного, так і подвійного ПІД на хроматограф.
  • TCD-2014. Детектор по теплопровідності. TCD-2014 є універсальним детектором, з його допомогою можна аналізувати неорганічні і органічні сполуки.
  • ECD-2014. Детектор електронного захоплення. Використовується для аналізу електрофільних сполук.
  • FPD-2014. Полум’яно-фотометричний детектор. Новий FPD-2014 компактний, дозволяє працювати при високих температурах (до 350°С). Забезпечена легка заміна інтерференційних фільтрів, без використання додаткових інструментів. ПФД є селективним і високочутливим по відношенню до фосфор- і сульфур-вмісних сполук.
  • FTD-2014 і FTD-2014C. Полум’яно-термоіонні детектори, відповідно, для колонок, що насаджуються, і капілярних колонок. Використовується для аналізу мікрокількостей нітроген- і фосфор-вмісних сполук.