ЕМТ серія

Універсальні електромагнітні системи для динамічних випробувань

Універсальні машини серії EMT дозволяють проводити високочастотні випробування на втому з максимальною швидкістю 2 м/с і максимальним ходом ± 50 мм, при цьому електромагнітні приводи, використані в якості рушійної сили, працюють тихо і не потребують мастила. Завдяки жорсткості основної рами і сучасному багатофункціональному контролеру система дозволяє проводити високоточні динамічні випробування з хорошою відтворюваністю результатів. А великий простір підходить для постановки досліджень з використанням резервуара з постійною температурою (опція).

Особливості

  • Точність. З’єднання потужної цифрової електроніки контролера 4830, жорсткої основної рами і прецизійної навантажувальної комірки, забезпечує отримання точних результатів випробувань на втому з високою відтворюваністю. Дозволяє виконувати випробування зміщеного навантаження і контактні тести з високою точністю.
  • Високошвидкісна система. Можливість тестування циклу синусоїдальної хвилі на швидкості до 2 м/с і максимальною довжиною руху до ± 50 мм. Максимально досяжна частота випробувань 200 Гц з допустимою амплітудою зміщення ± 20 мкм.
  • Низькі експлуатаційні видатки та екологічність. Завдяки використанню електромагнітного приводу відсутня необхідність в стиснутому повітрі, гідравлічному маслі і воді. Тому цю систему можна встановлювати в особливо чистих лабораторіях. Все що необхідно – це подача електроенергії.
  • Низький рівень шуму. Завдяки низькому рівню шуму, машина для динамічних випробувань може бути встановлена в будь-якому приміщенні, звукоізоляція не потрібно.
  • Компактність. Електромагнітний сервопульсер спроектований так, щоб максимально економно використовувати робочий простір лабораторії.
  • Безпека. Спеціальні функції безпеки і кнопка екстреної зупинки дозволяють запобігти аварійним ситуаціям. Додатково сервопульсер можна оснастити спеціальним захисним екраном.
  • Широкий вибір аксесуарів (захвати, приставки для випробувань на стискання і вигин, екстензометри, термо- і кріокамери, пристрої для випробувань в різних середовищах і багато іншого).