EHF-U серія

Напільна на модифікація випробувальної машини на втому з верхнім розташуванням актюатора

Сервопульсери серії EHF-U – це багатофункціональні машини для випробування на втому зразків, конструкцій і повнорозмірних деталей. Максимальна потужність 200 кН. Можлива поставка машини зі збільшеною висотою колон. Машина устатковується нижньою плитою підстави з Т-подібними слотами. Маючи підвісний привід з широким випробувальним простором, система ідеально підходить для різних типів випробувань, що здійснюються в умовах вплив навколишнього середовища.

Особливості

  • Точність. Високожорстка основна рама, потужна цифрова електроніка контролера і спеціально розроблений компанією Шимадзу сервоклапан забезпечують точність випробувань з високою відтворюваністю результатів.
  • Безпека. Спеціальні функції безпеки і кнопка екстреної зупинки роблять роботу безпечної для користувача.
  • Безперервно змінюються сила і швидкість. Високопродуктивний сервоклапан дозволяє миттєво змінювати силу і швидкість випробування.
  • Двоступеневий механізм поперечного приводу. Гідравлічний поперечний привід і затискач можуть управлятися інтуїтивно за допомогою ручок. Така двоступенева конфігурація допомагає запобігти помилкам і аварії.
  • Багатофункціональність. Система складається з основної рами, контролера і гідравлічної станції. Залежно від цілей і завдань користувача вибираються потужність рами і необхідні захвати.
  • Компактність. Система спроектована так, щоб максимально економно використовувати робочий простір лабораторії. Опційно доступні спеціальний стіл для підтримки основної випробувальної машини і стіл для установки гідравлічного блоку живлення.
  • Високожорстка рама і великий простір для випробувань. Підвищена жорсткість основної рами гарантує безвідмовність роботи випробувальної машини, а також забезпечує надійну фіксацію.

Області застосування:

Ці компактні настільні моделі зі встановленим зверху приводом на завантажувальній рамі можуть виконувати широкий спектр випробувань на втому і витривалість, від елементів конструкцій до готових деталей або невеликих компонентів з різних матеріалів.

Технічні характеристики

* При відстані між траверсою і основою 500 мм

** Окремий привід для траверси и стійка для зажима

*** Можлива поставка машини з підйомним пристроєм невертикального типу