EHF-L серія

Настільна модифікація випробувальної машини на втому з верхнім розташуванням актюатора

Сервопульсери серії EHF-L – це компактні випробувальні машини з високою продуктивністю, спеціально розроблена для досліджень і розробок нових матеріалів. Володіючи повністю цифровим керуванням, надійні і точні багатофункціональні системи відкривають нову еру в сфері випробування матеріалів на втому. Завдяки верхньому розташуванню актюатора, вони можуть застосовуватися для тестування готових виробів і досить великих зразків, незважаючи на порівняно невелику потужність (макс. 20 кН). Опційно машини устатковуються нижньою плитою підстави з Т-подібними слотами. Для даного типу рами підходять гідравлічні станції QF-10B, QF-20B, AF-4, AF-10B, AF-20B.

Особливості

  • Точність. Високожорстка основна рама, потужна цифрова електроніка контролера і спеціально розроблений компанією Шимадзу сервоклапан забезпечують точність випробувань з високою відтворюваністю результатів.
  • Безпека. Спеціальні функції безпеки і кнопка екстреної зупинки роблять роботу безпечною для користувача.
  • Безперервно змінюються сила і швидкість. Високопродуктивний сервоклапан дозволяє миттєво змінювати силу і швидкість випробування.
  • Двоступеневий механізм поперечного приводу. Гідравлічний поперечний привід і затискач можуть управлятися інтуїтивно за допомогою ручок. Така двоступенева конфігурація допомагає запобігти помилкам і аварії.
  • Багатофункціональність. Система складається з основної рами, контролера і гідравлічної станції. Залежно від цілей і завдань користувача вибираються потужність рами і необхідні захвати.
  • Компактність. Система спроектована так, щоб максимально економно використовувати робочий простір лабораторії. Опційно доступні спеціальний стіл для підтримки основної випробувальної машини і стіл для установки гідравлічного блоку живлення.
  • Високожорстка рама і великий простір для випробувань. Підвищена жорсткість основної рами гарантує безвідмовність роботи випробувальної машини, а також забезпечує надійну фіксацію.

Області застосування:

Ці компактні настільні моделі з встановленим зверху приводом на завантажувальній рамі L-типу можуть виконувати широкий спектр випробувань на втому і витривалість, від елементів конструкцій до готових деталей або невеликих компонентів з різних матеріалів.

Технічні характеристики

* Можливість поставки машини з рухом ± 100 мм

** При відстані між траверсою і основою 300 мм