І. Універсальний з’єднувальний елемент

Все оснащення має простий і зручний механізм з’єднання з машиною, що скорочує час підготовки до випробування. За допомогою універсального з’єднувального елемента можна легко і швидко встановити оснащення на розтяг, стиснення і вигин, а також додаткові навантажувальні комірки меншого номіналу без демонтажу основного датчика.

ІІ. Виносний сенсорний пульт керуванняя

Випробувальна машина оснащена виносним сенсорним пультом керування. Виносний пульт з сенсорним дисплеєм дозволяє виконувати всі основні операції. На дисплеї в режимі реального часу відображається стан системи, інформація про поточну і регламентовану відстані між захватами і результати випробування. Дані на пульті керування повністю синхронізовані з даними в програмному забезпеченні.

  • Налаштування звукового сигналу. Ви можете налаштувати звукові сигнали випробувальної машини: приємний і тихий сигнал в тихому приміщенні або сигнал, який буде чути навіть за галасливих умов. Звук можна повністю відключити.
  • Голосове оповіщення. Перед початком руху траверси машина видає голосове сповіщення для запобігання помилок оператора. Звук можна повністю вимкнути.
  • Налаштування параметрів і проведення випробувань за допомогою виносного пульту керування.

Автоматичне налаштування необхідної відстані між захватами. 

Завдяки інтелектуальній системі керування траверсою, користувач може задати необхідну відстань між захватами. Машина буде автоматично займати це положення при відповідній команді. Крім того, система постійно відстежує відстань між захватами для запобігання їх зіткнення (захоплення повинні бути внесені в базу даних машини).

Керування фіксацією зразку в захватах за допомогою виносного пульту керування.

Відкривати і закривати пневматичні і гідравлічні захвати тепер можна і за допомогою пульту керування. Таким чином, всі необхідні дії, включаючи рух траверси, фіксацію зразка, настройку, запуск і зупинку випробування можна виконувати без допомоги ПК.

Перевірка налаштувань.

За допомогою виносного сенсорного пульта управління можна перевірити умови випробування, налаштувати звукові сигнали, параметри енергозбереження та встановити мову системи. Спливаючі вікна, які перевіряють операції перед переміщенням траверси, знижують ризик операційних помилок.