AGS-X серія

Універсальні тест-машини для статичних випробувань серії AGS-X

Універсальні автографи серії AGS-X призначені для дослідження механічних властивостей металів, деревини, пластиків та інших матеріалів, і забезпечують чудову продуктивність і відтворюваність результатів. Компанія Shimadzu розширила лінійку випробувальних машин серії AGS-X. Тепер в ній представлені як настільні, так і напільні машини. Максимально допустиме навантаження – 300 кН. Нові моделі випробувальних машин серії AGS-X, виконані в сучасному, стильному дизайні, пропонують контроль випробування на високому рівні, інтуїтивно зрозуміле управління і встановлюють новий стандарт для оцінки міцності, забезпечуючи при цьому максимальну ступінь безпеки.

Особливості

  • Висока точність випробування. Обладнання випускається в двох класах точності з похибкою в 1% і 0,5% з роздільною здатністю в діапазоні від 1/1 до 1/500 від номінальної сили.
  • Легкий контроль напруги і деформацій. Можливість в реальному часі налаштовувати параметри управління на основі виміряного зусилля випробування і даних деформацій. Надійність порівняння з невідомими вибірковими даними без попередніх випробувань. Функція автотюнінгу легко здійснює контроль натягу, згідно з вимогами ISO6892-2009.
  • Досягнення достовірного S-S графіка із застосуванням високоточних датчиків навантаження. Діапазон гарантованої точності навантаження осередків – від 1/500 до 1/1, підвищує ефективність вимірювання і гарантує, що практично весь час тестування може виконуватися без перемикання комірки навантаження або захватів.
  • Єдиний з’єднувальний вузол для випробування на розтягання і стиснення (для рам на 20–300 кН). Використовується єдиний з’єднувальний вузол для випробувань на розтягування і стиснення, що полегшує зміну оснащення. Цей вузол встановлений з гайкою, розміщеної у верхній частині навантажувальної комірки, що дозволяє безпечно роз’єднувати вузли на столі.
  • Контроль напруги і деформації. Щоб провести випробування матеріалу на розтягнення або стискання, досить викликати метод випробування в програмному забезпеченні TRAPEZIUM LITE X. Також випробувальні машини серії AGS-X можуть працювати автономно без підключення до ПК з використанням тестових методик, створених безпосередньо на машині. У разі автономної роботи (без підключення до ПК) управління випробувальною машиною проводиться за допомогою панелі керування. Панель керування забезпечує розробку і збереження умов випробувань; джойстик панелі керування дозволяє управляти захватами або автоматичним екстензометром. Панель керування рухлива, що дозволяє встановити її під зручним кутом. Крім того, високошвидкісна вибірка даних (1 мс) гарантує відсутність пропусків у зміні міцності. Для рам на 10 кН передбачена вбудована панель управління. В цьому випадку опційно пропонується Jog Контролер, який дозволяє здійснювати ручний контроль положення траверси. Поворотний перемикач робить точне позиціонування дуже зручним.
  • Покращена безпека. Встановлення межі руху одним дотиком Функція безпеки зупиняє машину, якщо зміни сили перевищують певний рівень під час установки зразка або повернення траверси. Крім того, є легка установка обмежувачів руху одним дотиком.
  • Захисний екран. Контроль руйнування випробуваного зразка під час тестування. Блокування підвищує безпеку: оператор може легко піднімати і опускати захисний екран завдяки слайдерному механізму.
  • Програмне забезпечення «TRAPEZIUM X» або «TRAPEZIUM LITE X» російською мовою. Простий і зручний інтерфейс, можливість використання стандартних методик випробування, а також створення власних. Складання звіту про випробування в різних форматах. Можливість отримання даних по кривій випробування, без проведення нового тесту (функція повторного аналізу діаграми).
  • Подвійний аварійний вимикач. Аварійні вимикачі встановлені по обидва боки (для рами на 20-300 кН).

Модифікації автографів

AGS-X настільного типа

* Хід при розтягуванні – це величина, отримана за умови використання захватів типу MWG (клиновидного типу). Хід може бути збільшений. Для навантаження менше 5 кН хід при розтягуванні – це величина, отримана за умови використання захватів типу SGC (пласкі захвати гвинтового типу).

AGS-X напільного типа

* Хід при розтягуванні – це величина, отримана за умови використання захватів типу MWG (клиновидного типу). Хід може бути збільшений. Для навантаження менше 5 кН хід при розтягуванні – це величина, отримана за умови використання захватів типу SGC (пласкі захвати гвинтового типу).

AGS-X серія