UV-1280

Однопроменевий спектрофотометр УФ- та видимого діапазону

Компанія Шимадзу представляє компактний спектрофотометр УФ та видимого діапазону UV-1280. Спектрофотометр UV-1280 призначений для проведення рутинних досліджень і кількісних визначень. Спектрофотометр побудований за псевдо-двопроменевою оптичною схемою і має в основі монохроматора вигнуту голографічну дифракційну гратку. Спектральна смуга пропускання 5 нм забезпечує високу світлосилу приладу при хорошій роздільній здатності, що, в свою чергу, дозволяє проводити надійне і точне визначення концентрацій різних компонентів.

Особливості

Спектрофотометр UV-1280 оснащений вбудованим контролером, який дозволяє проводити вимірювання за допомогою  вмонтованої пило-вологозахищеної клавіатури. Виведення результатів виконується на контрастний рідкокристалічний екран, яскравість якого можна регулювати, або на друк на опційний принтер, який підключається безпосередньо до приладу.

Безліч запрограмованих режимів і методів дозволяють легко проводити різні типи вимірів. Основні режими: фотометричний, спектральний, кінетичний. Серед методів необхідно відзначити окремо винесений метод кількісних визначень за допомогою побудови калібрувальних графіків, багатокомпонентний аналіз і різні біометоди для визначення нуклеїнових кислот і білків.

 

Всі вироблені установки користувальницьких методів і шаблонів, як і результати вимірювань можуть бути збережені у вбудованій пам’яті, звідки вони можуть бути викликані в будь-який момент. Додатково для збереження різних даних можуть бути використані зовнішні USB-накопичувачі.

Опційно, керування і робота з приладом може проводитись за допомогою персонального комп’ютера і програмного забезпечення UVProbe. Для вирішення різних дослідницьких спектрофотометричних завдань корпорація Шимадзу пропонує широку лінійку аксесуарів та супутніх товарів.