SolidSpec-3700/3700DUV, SolidSpec-3700i/3700i DUV

УФ-ВИД-БлІЧ спектрофотометр для дослідження оптичних матеріалів, напівпровідників та інших матеріалів

Спектрофотометри цієї серії відрізняє висока чутливість, можливість проведення вимірювань в широкому спектральному діапазоні (від глибокого УФ до ближнього інфрачервоного діапазону), а також велике кюветне відділення. Усе краще, що було досягнуто при розробці спектрофотометра UV-3600 Plus було використано в спектрофотометрі для спеціальних вимірювань SolidSpec. Крім високих характеристик успадкованих від моделі UV-3600 Plus, SolidSpec має ряд своїх унікальних особливостей. Серед яких необхідно відзначити можливість роботи в вакуумному УФ діапазоні спектру і велике робоче відділення, яке може вмістити не тільки практично будь-яку приставку, а й великі зразки, в тому числі і для проведення картування по площі зразка.

Керування спектрофотометрами SolidSpec-3700i/3700i DUV забезпечує ПЗ LabSolutions UV-Vis.                        Керування спектрофотометрами SolidSpec-3700/3700 DUV забезпечує ПЗ UVProbe.

Вимірювання у вакуумному УФ

SolidSpec-3700і DUV/SolidSpec-3700 DUV працюють в вакуумному УФ від 165 нм (від 175 нм з інтегруючою сферою) з дуже низькими значеннями розсіяного світла. Оптичний блок і кюветне відділення продуваються азотом з метою видалення кисню, що поглинає в області нижче 190 нм. Спектральний діапазон для вимірювань з використанням інтегруючої сфери – від 175 нм до 2600 нм. Додатковий модуль для прямого виміру в ультрафіолеті (Direct Detection Unit DUV) дозволяє розширити даний діапазон від 165 до 3300 нм і проводити вимірювання без використання інтегруючої сфери.

Робота з великими зразками

Велике відділення для зразків (900мм x 700мм x 350мм) дозволяє зручно розмістити зразки максимальної величини 700мм х 560 мм х 40 мм. Вертикальне розташування оптичного пучка дозволяє проводити вимірювання зразків, розташованих горизонтально. Можливе вимірювання по всій поверхні зразка площею 310 х 310 мм2. Автоматична система переміщення зразка дозволяє проводити вимірювання в попередньо заданій точці зразка з одночасною продувкою азотом. Достатня кількість необхідних приставок, таких як приставка порушеного повного внутрішнього відбиття (ППВВ) та ін. значно розширюють області застосування даного спектрофотометра.

Приставки та аксесуари (опція)

  • Блок детектування DDU-DUV (для аналізу твердих і рідких проб)
  • Пристрій прецизійного переміщення зразка, може переміщатися по координатам X-Y (для автоматизації вимірювань)
  • Приставка для вимірювання дзеркального відбиття
  • Блок для очищення азоту
  • Приставка абсолютного дзеркального відбиття з можливістю вимірювання при різних кутах (5⁰, 12⁰, 30⁰, 45⁰)
  • Інтегруючі сфери

Програмне забезпечення

У стандартний комплект приладу входить програмне забезпечення UVProbe або LabSolutions UV-Vis. Для вирішення спеціальних завдань компанія Шимадзу пропонує спеціальне ПЗ або доповнення, серед яких ПЗ для вимірювання кольоровості, товщини плівок, вимірювання пропускання сонячного світла, розрахунку ширини забороненої зони напівпровідників, розрахунку SPF факторів сонцезахисних кремів і аксесуарів і багато іншого.

SolidSpec-3700 та сонячні панелі