ICPMS-2030

Мас-спектрометр з індуктивно-зв’язаною плазмою

Завдяки нещодавно розробленій комірці зіткнення і оптимізованій внутрішній структурі ICPMS-2030 забезпечує чудову чутливість. У той же час, використання запатентованого міні-пальника і еко-режиму дозволило значно скоротити кількість аргону, необхідного для аналізу, до найнижчого рівня в галузі. Функція «Помічник» в програмному забезпеченні автоматично встановлює оптимальні умови аналізу для кількісного аналізу. Потім, після завершення вимірювань, функція Помічник Діагностики автоматично перевіряє достовірність необхідних даних. Знижуючи навантаження на користувача, ефективність аналізу підвищується, а надійність даних може бути збільшена. Прилад відповідає FDA 21 CFR Частина 11.

Особливості

 • Функція «Помічник створення метода» спрощує проведення аналізів. Створення аналітичних методів для мас-спектрометра з індуктивно зв’язаною плазмою ICPMS-2030 має на увазі тільки вибір вимірюваних і необхідних елементів, навіть для проб, аналізованих вперше. Потім на підставі даних якісного аналізу (для всіх масових чисел) репрезентативного зразка «Помічник створення методу» автоматично вибирає оптимальні масові числа і елементи внутрішнього стандарту для необхідних елементів, що визначаються і автоматично визначає діапазони концентрацій калібрувальних зразків.
 • Функція «Помічник перевірки результатів» дозволяє оперативно отримувати достовірні результати. Автоматично визначає спектральний вплив на основі даних всіх виміряних масових чисел. Навіть при використанні вже перевіреного методу для рутинного аналізу програмне забезпечення аналізує дані на наявність спектральних впливів, щоб визначити, чи не виникла якась проблема, цим самим забезпечуючи аналітичні результати виключно високої надійності.
 • Плазмовий міні-пальник. Однією з найвищих статей витрат, пов’язаних з системою ICP-MS, є велика кількість споживаного газоподібного аргону. На основі багатого досвіду створення ICP-емісійних спектрометрів Шимадзу було самостійно розроблено міні-пальник, що характеризується неперевершеною ефективністю і економічністю. Міні-пальник споживає дві третини аргону (10 л/хв) у порівнянні зі звичайними плазмовими пальниками. Більш того, при активації Еко-режиму, витрата газу на підтримання плазми і споживана потужність приладу знижуються відповідно до 5 л/хв і 0,5 кВт. Як наслідок, одного газового балона з аргоном вистачає приблизно на 10 годин безперервної роботи.
 • Еко-режим (5 л/хв на плазму). Коли спектрометр працює в режимі очікування, можна активувати Еко-режим. При цьому витрата газу на підтримання плазми і споживана потужність приладу знижуються відповідно до 5 л/хв і 0,5 кВт. Проте, аналіз при цьому можна починати негайно, без будь-якої втрати продуктивності.
 • Відсутність необхідності у високочистому аргоні. У високочистому аргоні, необхідному для звичайних ICP-MS систем, більше немає необхідності. Використання менш дорогого аргону чистотою 99,95% протягом трьох років може знизити витрати.
 • Нове високочастотне джерело живлення. Шимадзу є першим в світі ІЗП-виробником, який створив твердотільний високочастотний генератор. Завдяки багатому досвіду, пропонований корпорацією високочастотний генератор має найвищу стабільність вихідних параметрів.
 • Більш компактна вакуумна система.  Триступеневий турбомолекулярний насос невеликих розмірів з розділеними потоками простий в обслуговуванні.
 • Детектор: вторинно-електронний багатодіодний помножувач. Детектор, що має лінійний динамічний діапазон 9 порядків, дозволяє вимірювати одночасно основні компоненти і мікросліди з високою чутливістю.
 • Система лінз зводить забруднення до мінімуму. Розташована позаду співударної комірки, система фокусуючих лінз покращує ефективність переносу іонів та усуває світлове випромінювання плазми.
 • Нова співударна комірка. Спеціально розроблена співударна комірка забезпечує найвищу чутливість за рахунок високоефективного видалення молекулярних іонів і перенесення елементарних іонів з використанням тільки газоподібного гелію.
 • Новітній інтерфейс останньої розробки легкий в обслуговуванні. Всі його частини можуть бути вилучені і встановлені назад без допомоги спеціальних інструментів, що дозволяє мінімізувати простої, пов’язані з чищенням і обслуговуванням ІЗП-мас спектрометра.
 • Легка в обслуговуванні система впорскування зразка. Система впорскування зразка являє собою електронно охолоджувану циклонну камеру з високоефективним коаксіальним розпилювачем і унікальною системою зливу. Така конструкція поєднує в собі високоефективну генерацію аерозолю і одночасне скорочення надлишку проби, що видаляється, це дозволяє максимізувати чутливість і продуктивність ІЗП-МС системи.

Додаткове обладнання

 

Автосамплер AS-10 (для автоматичного аналізу 60 зразків). Призначений для послідовного аналізу серії зразків. Поворотний столик забезпечує короткий шлях введення проби і дозволяє скоротити час промивки. Віали 60 шт. по 15 мл або 8 шт. по 50 мл. Розміри: 290х508х300 мм (ШхГхВ, без урахування поворотного кронштейна). Електроживлення: одна фаза 100 В, 50/60 Гц, 100 ВА. Вибрані моделі пропонується додатковий промивний порт.

 

Автосамплер ASX-26 (для одночасного аналізу 120 зразків). Віали – 10 шт. по 50 мл (для стандартних зразків) або 120 шт. по 14 мл; 80 шт. по 20 мл; 42 шт. по 50 мл. Розміри: основний блок 330×508×250 мм (ШхГхВ, без урахування зонда для відбору проби), блок живлення 90×180×60 мм (ШхГхВ, орієнтовні розміри). Електроживлення: 100В ± 10 %, 200 ВА, 50/60 Гц. Маса: 8,4 кг (основний блок).

 

Автосамплер ASX-520 (для одночасного аналізу 240 зразків). Віали – 10 шт. по 50 мл (для стандартних зразків) або 240 шт. по 14 мл; 160 шт. по 20 мл; 84 шт. по 50 мл. Розміри: основний блок 520×482×250 мм (ШхГхВ, без урахування зонда для відбору проби); блок живлення 90×180×60 мм (ШхГхВ, орієнтовні розміри). Електроживлення: 100 В ±10%, 200 ВА, 50/60 Гц. Маса: 10,5 кг (основний блок).

 

Генератор гідридів HVG-1 для високочутливого визначення As, Se и Sb. У генераторі гідридів елементарний водень, що генерується шляхом розкладання боргідриду натрію, утворює газоподібні сполуки з деякими елементами, після чого ця газова фаза вводиться в плазму. Це підвищує чутливість вимірювання приблизно в 50 разів.

 

Рециркулятор охолоджуючої води. Розміри: 377×500×615 мм (ШхГхВ). Електроживлення: одна фаза 200В, 50/60 Гц, 2 кВА. Маса: 43 кг.

Застосування:

 • використовується для охолодження основного блоку
 • потрібний окремий комплект для підключення чілера
 • потрібні плетені ПЕТ-шланги для подачі і зливу охолоджувальної води.

Комплект для підключення рідинного хроматографа. Цей комплект використовується для підключення ICP-MS до системи рідинної хроматографії (LC Prominence Inert).

Комплект автоматичного додавання внутрішнього стандарту. Даний комплект використовується для змішування в лінії розчинів вимірюваного зразка і внутрішнього стандарту і подальшого введення суміші в ICP.

Система впорскування зразків з плавиковою кислотою HFS-5. Cистема включає в себе пальник, камеру, що подовжує трубку, розпилювач, систему зливу і відповідні допоміжні компоненти. При покупці нової системи замовляйте цей комплект і полум’яуловлювач S2. Використовується для прямого вприскування зразків, що містять плавикову кислоту. Розпилювач, камера і система зливу виготовлені з використанням фторполімерних матеріалів, а інжекторний блок на пальнику – з використанням оксиду алюмінію.

Система введення органічних розчинників. Для впорскування зразків на основі органічних розчинників використовується суміш аргону і кисню (70% Ar і 30% O2), що дозволяє запобігти осадженню вуглецю (С) на компонентах системи. Система введення включає в себе чотирьохтрубний пальник для органічних розчинників, систему зливу і відповідні допоміжні компоненти.

Комплект для підключення лазерної абляції. Комплект дозволяє підключити систему лазерної абляції ESI NWR-213.

Комплект для підключення водопровідної води. Вимагається у випадку охолодження основного блока ICPMS-2030 водопровідною водою.

Адаптер для підключення до витяжної вентиляції.

Бокс для зниження рівня шуму від роторних насосів.