TMA-60/60H

Термомеханічні аналізатори

Аналізатори цієї серії використовуються при дослідженні широкого кола матеріалів з метою оцінки їх механічних характеристик, використовуючи набір стандартних режимів вимірювання (розтягнення, розширення, пенетрація). При цьому в моделі ТМА-60 застосовується метод вимірювання лінійного розширення (використовується один датчик), а в ТМА-60Н – метод вимірювання диференційного розширення (використовується два датчика).

Особливості

  • Висока точність аналізу і широкий динамічний діапазон значно збільшені за рахунок високоточного цифрового датчика зміщення. У той же час можливий широкий діапазон вимірювання ± 5 мм (удвічі більше, ніж у попередньої моделі), що забезпечує точне визначення як малих, так і великих деформацій зразка.
  • Різноманітність програм дає можливість піддавати зразок (плівки, волокна і т.д.) різним статичним і динамічним впливам з постійною швидкістю навантаження або подовження, працювати в циклічному режимі.
  • Використання байонетного з’єднання в конструкції тримача зразка і вбудований датчик температури забезпечують простоту експлуатації (ремонт, якщо це необхідно) і підвищує швидкість зміни режимів вимірювання (розтягнення, розширення, пенетрація).
  • Вбудований механізм безпеки запобігає прилипанню зразка до датчика. Якщо зсув перевищує заданий діапазон, наприклад, через плавлення зразку, вимір негайно припиняється, і навантаження знімається зі зразка.
  • Точне автоматичне визначення довжини зразка за рахунок безпосереднього вимірювання високоточним цифровим датчиком зсуву (вимір точніше, в порівнянні з іншими методами, в яких розрахунок проводиться на основі відстані переміщення двигуна).
  • Прилади оснащені охолоджуючим вентилятором, який автоматично охолоджує піч після завершення вимірювань.

Робоча станція TA-60WS

Станція надає можливість одночасного підключення та контролю до 4 приладів (DTG, DSC, TMA, TGA, DTA) з одночасною обробкою даних. Програмне забезпечення TA-60WS володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і дозволяє виконувати всі необхідні для роботи операції зі збору та обробки результатів вимірювання, створення звітів.

Низькотемпературна пічка LTB-60 для аналізатора TMA-60

Використовується з аналізаторами TMA-60, забезпечує вимірювання в діапазоні температур від -150 до 600 ° C. При роботі нижче кімнатної температури використовується рідкий азот.