SALD-7500nano

Лазерний дифракційний аналізатор розміру частинок

Точний і високочутливий прилад, призначений для вимірювання розподілу частинок за розмірами в діапазоні від 7 нм до 800 нм і на сьогоднішній день є прекрасним рішенням для досліджень в області нанотехнологій і «life sciences»..

Особливості

  • Прилад розрахований для оцінки розміру часток в широкому діапазоні вимірювань від 7 нм до 800 мкм і придатний для вимірювання зразків з концентраціями частинок від 0,1 ppm до 20 мас. %, При цьому можна оцінити залежність розподілу часток за розмірами від концентрації.
  • Фронтальний детектор типу «Крило» володіючи високими дозволом і чутливістю може збирати розсіяне світло аж до 60⁰, а наявність демпфірованої рами, яка ізолює всі елементи оптичної системи від ударів і вібрацій, виключає проблеми, пов’язані з регулюванням оптичної вісі.
  • Дозволяє вимірювати дрібні бульбашки (від 100 нм до 60 мкм), а також дозволяє в режимі реального часу відстеження зміни розмірів бульбашок.
  • Використання однакових умов вимірювання (єдиного джерела світла, єдиної оптичної системи і єдиного алгоритму розрахунку результатів) у всьому діапазоні концентрацій відкриває можливість вивчення агрегаційних властивостей зразка.
  • Опційно, використання ПЗ WingSALD bio на базі SALD-7500nano дозволяє проводити кількісний аналіз агрегації (в мг / мл) біофармацевтичних препаратів.
  • Функція безперервного вимірювання (інтервал 1 секунда) забезпечує моніторинг розподілу часток в режимі реального часу.
  • Функції статистичної обробки і 3D відображення процесів пропонують великі можливості для багатогранного аналізу і оцінки інформації.
  • У ПЗ WingSALD II передбачена функція автоматичного підбору коефіцієнта заломлення на основі методу LDR (відтворюваності розподілу інтенсивності світла), яка в ситуації відсутності довідкових даних для будь-яких об’єктів, в тому числі раніше невивчених сумішей, значно спрощує процедуру аналізу.

Комірка для вимірювань

Проточна комірка SALD-MS75 поставляється в комплекті з самплером, який забезпечує циркуляцію зразків з високою питомою вагою (кераміка, порошки металів), не дозволяючи частинкам осісти на дні самплера (частинки щільністю до 7,8 г/см3), а ультразвуковий диспергатор забезпечує видалення бульбашок повітря. Обсяг рідини в самплері можна встановлювати на вибір 100, 200 або 300 мл.

Стаціонарна комірка SALD-BC75 виготовлена з кварцового скла і укомплектована лійкою з фторопласту. Осередок використовують для роботи зі зразками, що містять агресивні рідини або органічні розчинники. Обсяг кювети 5 мл. забезпечена мішалкою.

Блок для роботи з висококонцентрованими зразками SALD-HC75 являє собою тримач скляних пластин, між якими міститься зразок з товщиною шару в кілька мікрон. Це дозволяє проводити вимірювання зразків з концентрацією частинок до 20%, а також працювати з ультрамалими кількостями зразку – приблизно 15 мкл. Цей блок відмінне рішення при вимірюванні зразків, які можна розбавляти. Наприклад, багато суспензії і емульсії (мазі, креми, латекси, деякі види фарб) при розведенні розшаровуються або в них відбувається агломерація початкових частинок.