DTG-60/60H/60A/60AH

Синхронні термоаналізатори

Прилади серії DTG-60/60H/60A/60AH призначені для вирішення завдань, пов’язаних з одночасним дослідженням термічних перетворень і змін маси зразка під впливом температури. Використання унікального механізму ваг (механізм Роберваля) в конструкції цих аналізаторів запобігає зміні чутливості через теплового розширення, що забезпечує високу точність синхронного термогравіметричного аналізу. Додатково до цього, Х-подібна металева опора ваг підвищує стійкість до вібрації і чутливість приладу. Використання спеціального термоінтерфейсу дозволяє перенаправляти гази, що виділяються з печі, для подальшого аналізу методом ІЧ-спектроскопії або мас-спектрометрії.

З метою оптимізації часу рутинних досліджень і підвищення продуктивності, аналізатори DTG-60A / 60AH укомплектовані пристроєм автоматичної зміни зразків (24 зразка).

Autosampler

Особливості

  • Унікальна конфігурація ваг забезпечує високу чутливість і точність термогравіметричних вимірювань.
  • Стабільність базової лінії навіть при високих температурах.
  • ДТА-детектор оптимально поєднує чутливість і роздільну здатність.
  • Вбудований повітряний вентилятор забезпечує ефективне охолодження.
  • Контроль атмосфери здійснюється в автоматичному режимі.

Робоча станція TA-60WS

Станція надає можливість одночасного підключення та контролю до 4 приладів (DTG, DSC, TMA, TGA, DTA) з одночасною обробкою даних. Програмне забезпечення TA-60WS володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і дозволяє виконувати всі необхідні для роботи операції зі збору та обробки результатів вимірювання, створення звітів.

TA-60-WS

Витратні матеріали (тиглі)

Алюмінієві, платинові, нікелеві, мідні, кварцові; герметичні і негерметичні тиглі і т.д.