AР серія

Покращені аналітичні ваги з ваговимірювальним датчиком UniBloc

Новітнє доповнення лінійки аналітичних ваг Shimadzu, серія АР оснащена 4-м поколінням запатентованої вимірювальної комірки UniBloc, що забезпечує малий час відгуку і високу стабільність показань. Ваги АР повністю відповідають нормам GLP/GMP, а також можуть підтримувати стандарт CFR 21 part 11.

Особливості

 • Висока швидкість зважування. Аналітичні ваги Shimadzu оснащені цільним датчиком зважування UniBloc, який тепер ще більш просунутий. Час відгуку на слідові вимірювання (від 1 мг) скорочується приблизно до 2 секунд, в порівнянні з 10 секундами для попередньої моделі. Це значно підвищує ефективність зважування.
 • Безліч аксесуарів і опцій, які підходять для напівмікровимірювання.
  • Вбудований високопродуктивний іонізатор STABLO-AP (опція) усуває вплив статичної електрики в 1/10 швидше попередніх моделей, забезпечуючи надійні вимірювання з простішою процедурою.
  • Тримач АР для різних ємностей (пробірки, колби) надається в стандартній комплектації.

Спільне використання тримача АР та іонізатора STABLO-AP дозволяє швидко зняти статичну електрику зі всієї випробувальної камери, включаючи поверхні скляного посуду, що допомагає скоротити час зважування і підвищує надійність вимірювання.

 • Регулювання для фармацевтичної промисловості. Рішення для підвищення операційної ефективності і забезпечення надійності даних – аналітична мережева система даних LabSolutions Balance – забезпечує відповідність різним нормативам для забезпечення цілісності даних вимірювань, включно з ISO 17025 для випробувальних лабораторій, ISO 9001 та ISO 14001 для обробної промисловості, а також GLP/GMP і Фармакопеї США (USP) для фармацевтичної промисловості.
  • Виключаючи ручне введення, всі дані зважування можуть бути автоматично збережені в безпечній базі даних без помилок транскрипції.
  • Звіти, які підходять для методів зважування, таких як тест на зміну маси, тест на втрату ваги при сушінні і тест на розмір часток, можуть створюватися автоматично після вимірювання. Крім того, можна створювати індивідуальні звіти, що містять таку інформацію, як відповідність системи, однорідність вмісту і тести елюювання, а також результати аналізу, отримані за допомогою ВЕРХ, тощо.
  • Відповідає останнім рекомендаціям щодо забезпечення цілісності даних (США, FDA 21 CFR, частина 11).
  • Функція створення інтегрованого звіту об’єднує результати аналізу ВЕРХ і результати зважування з балансу.
  • Функція підтримки періодичного огляду (тільки для серії APW / APX) дозволяє перевіряти повторюваність, похибка кутовий навантаження і лінійність, просто, відповідно до вказівок на екрані.
 • Режим приготування буферного розчину (тільки серія APW). Рецепти для 13 зазвичай використовуваних буферних розчинів включені в стандартну комплектацію і надаються в якості стандарту. Нові рецепти можуть бути зареєстровані самостійно. Якщо рецепт буферного розчину не зареєстрований за замовчуванням, то можна зробити це заново. Інструкції відображаються на дисплеї. Цільове значення зважування відображається на дисплеї і аналоговій панелі для порівняння цілі з поточною вагою. Ручний розрахунок не потрібен. Є функція запису виведення із зазначенням дати, часу та імені оператора.
 • Різноманітні функції для підтримки користувача. У стандартну конфігурацію входять роз’єм RS-232C, USB-пристрій і USB-хост (тільки моделі APW). Можна одночасно виводити дані на ПК і на принтер, або ж підключати USB-накопичувач, сканер штрих-кодів або зовнішню цифрову клавіатуру.

APW моделі

*1 Відповідно до Головної 41 Фармакопеї США (USP Capture 41). Це значення, розраховане при зважуванні наважки масою 5% от НПВ вагів.

*2 Типове значення часу відклику.

*3 Без конденсації.

APX моделі

*1 Відповідно до Головної 41 Фармакопеї США (USP Capture 41). Це значення, розраховане при зважуванні наважки масою 5% от НПВ вагів.

*2 Типове значення часу відклику.

*3 Без конденсації.

APY моделі

*1 Відповідно до Головної 41 Фармакопеї США (USP Capture 41). Це значення, розраховане при зважуванні наважки масою 5% от НПВ вагів.

*2 Типове значення часу відклику.

*3 Без конденсації.