Серії AXIMA

MALDI-TOF мас-спектрометри

Часопролітні MALDI мас-спектрометри лінійки Axima забезпечують високу якість протеомних і біохімічних досліджень. Лінійка включає наступні прилади: AXIMA Assurance; AXIMA Confidence; AXIMA Performance.

Модель AXIMA Assurance

Потужний лінійний мас-спектрометр для високопродуктивного контролю якості в аналітичних, технологічних і біохімічних лабораторіях з чудовою чутливістю. Спеціальні пакети програмного забезпечення для автоматизації експериментів в аналізі олігонуклеотидів, праймерів, синтетичних пептидів/білків, білкових комплексів, дослідженні полімерів, низькомолекулярних з’єднань, гістологічному картуванні, скринінгу біомаркерів, лікарських сполук і їх метаболітів, ідентифікації мікроорганізмів.

Модель AXIMA Confidence

У цій моделі використовуються як лінійний режим, так і режим рефлектрона. Мас-спектрометр AXIMA Confidence забезпечений спеціальними пакетами програмного забезпечення для автоматизації експериментів в протеоміки, аналізу олігонуклеотидів/праймерів, ВЕРХ-МАЛДІ, дослідження полімерів, гістологічного картування, скринінгу біомаркерів, лікарських сполук і їх метаболітів. Гнучка продуктивна система з інтуїтивним управлінням для аналітичних і біотехнологічних лабораторій забезпечує максимум результативності при мінімальному введенні даних.

Модель AXIMA Performance

Часопролітний тандемний мас-спектрометр AXIMA Performance дозволяє досягати найвищої енергії зіткнень для підвищення інформативності та чутливості. Іонний фільтр нового покоління відбирає прекурсори з високою роздільною здатністю, спрощуючи спектри MS/MS і обробку результатів для сумішей складного складу. Надзвичайно гнучка і потужна система тандемної часопролітної мас-спектрометрії інтегрує різні комбінації методів для вирішення широкого кола завдань аналізу органічних і біологічних молекул.