LCMS-8060

Рідинний потрійний квадрупольний хромато-мас-спектрометр з найвищою чутливістю

Якщо попередня модель потрійного квадрупольного хромато-мас-спектрометра LCMS-8050 фактично встановила новий стандарт швидкодії тандемних приладів, то нова модель LCMS-8060 покликана змінити існуюче уявлення про межі чутливості сучасних аналітичних приладів.

LCMS-8060

Особливості

Інноваційна система іонної оптики UF-Qarray фокусує потік іонів і в поєднанні з джерелом іонізації з газом, що нагрівається, і вдосконаленою системою вакуумування забезпечує значне посилення інтенсивності сигналів цільових іонів. При цьому інтенсивність шуму не зростає і залишається на рівні, характерному для попередньої моделі.
Таким чином співвідношення «сигнал/шум» досягає вражаючих величин, що робить модель LCMS-8060 зараз найчутливішим тандемним рідинним мас-спектрометром на ринку: співвідношення «сигнал/шум» при введенні 1 пг резерпіну більш 750000:1.

У всіх моделях тандемних мас-спектрометрів Шимадзу реалізована можливість роботи в комбінованому режимі вимірювання Synchronized Survey Scanning™, що представляє собою комбінацію режимів MRM і сканування, що істотно розширює аналітичні можливості приладів.

Для зручності та інтенсифікації роботи аналітичних лабораторій Шимадзу комплектує моделі своїх тандемних мас-спектрометрів готовими пакетами аналітичних методик (Method Packages) для використання в різних областях науки, промисловості і технології – фармацевтиці, токсикології та судової медицини, фізіології і біохімії, охорони навколишнього середовища, харчової індустрії і т.п. Пакети включають встановлені режими роботи мас-спектрометрів, умови визначення цільових компонентів, калібрувальні дані, а також бібліотеки мас-спектрів.

Методи іонізації:

    • Електроспрей (ESI, Heated-ESI) (стандартно)
    • Хімічна іонізація при атмосферному тиску (APCI) (опція)
    • Здвоєна універсальна система іонізації (DUIS) (опція)