GCMS-QP2020 NX

Надшвидкий газовий хромато-мас-спектрометр, що забезпечує найвищі показники чутливості і продуктивності аналізу

Газовий хроматограф-мас-спектрометр володіє не тільки кращими показниками в своєму класі, але і високою ефективністю. Ця нова високопродуктивна система відрізняється простотою використання і надійністю, що дозволяє значно розширити можливості її використання в таких різних областях, як моніторинг навколишнього середовища, криміналістика і матеріали.

Особливості

  • Висока чутливість і швидкодія. Електроніка нового покоління забезпечує швидкість сканування до 20000 а.о.м./с. Функція ASSP (автоматична оптимізація напруги на квадруполі) гарантує надшвидке сканування спектра без зниження чутливості. Можливість одночасного підключення до мас-спектрометричного детектора двох колонок різного типу істотно знижує витрати часу, пов’язані із заміною колонок. Висока швидкість отримання та накопичення даних відкриває унікальні можливості для багатовимірної хромато-мас-спектрометрії.
  • Висока ефективність. Функція «Quick-CI» дозволяє перемикати режими іонізації (з іонізації електронним ударом на хімічну іонізацію) без зупинки приладу і заміни джерела іонізації. Обладнання, що поставляється програмне забезпечення включає крім GCMSsolution програмний пакет LabSolutions Insight для обробки великих масивів кількісних даних. Можливість одночасної роботи в режимах реєстрації повного іонного струму і реєстрації окремих іонів (SIM/Scan). Функція автоматичного розрахунку індексів утримування істотно збільшує точність ідентифікації визначених компонентів. GCMS-QP2020 укомплектований удосконаленою системою вакуумування, завдяки якій стає можливим використовувати в якості газу-носія не тільки гелій, але також водень і азот.
  • Скорочення експлуатаційних витрат та екологічна безпека. Скорочення споживання електроенергії в режимі очікування на 36%. Скорочення виділення СО2 на 30%.
  • Тип іонизації: EI (електронний удар) – стандартно; PCI, NCI (позитивна і негативна хімічна іонізація) – опція.