І. Захисний екран

У комплектацію випробувальної машини AGX-V входить високоміцний прозорий захисний екран з полікарбонату. Його можна встановити одночасно і з фронтального, і з заднього боку машини. Захисний екран захищає оператора від осколків під час руйнування зразка. Спеціальний датчик не дозволяє проводити випробування або повертати траверсу у вихідне положення при відкритому екрані. Це мінімізує ризик отримання травми. При використанні додаткових аксесуарів можлива установка обмеження для будь-яких переміщень траверси.

ІІ. Інтелектуальна система керування траверсою

  • Захист оснастки від пошкодження. Інтелектуальна система управління траверсою безперервно відстежує її положення. Якщо в результаті неуважності або помилки оператора з’являється ймовірність зіткнення захватів, машина автоматично подає попереджувальний сигнал і зупиняє рух траверси.
  • Функція виявлення перешкоди. Поточний стан машини постійно контролюється, в тому числі, коли проводиться точна настройка положення захоплень або встановлюється зразок при відкритому захисному екрані. Якщо система детектує різку зміну навантаження, наприклад, при зіткненні захоплень або їх контакті з руками, траверса негайно зупиняється.
  • Функція попередження перевантаження. Якщо машина виявить, що додаткове зусилля перевищує максимальне допустиме навантаження вимірювальної комірки, вона автоматично припинить випробування і зупинить траверсу. Це значно зменшує ризик пошкодження датчика внаслідок перевантаження як в процесі випробування, так і при підготовці до нього. (Будь ласка, прийміть до відома, що ризик пошкодження вимірювальної комірки не може бути повністю виключений).

ІІІ. Механічні обмежувачі руху траверси

За допомогою обмежувачів руху траверси виставляють діапазон допустимих переміщень. Це запобігає зіткненню захватів в процесі випробування або при підготовці до нього. Обмежувачі мають пружинний механізм типу «кліпса», завдяки якому надійно фіксуються на направляючих.

ІV. Функція самодіагностики

Машина постійно стежить за калібруванням підсилювачів датчиків, поточним статусом роботи, напругою живлення і зовнішніми підключеними пристроями. При виникненні будь-яких проблем або помилок програмне забезпечення виводить на екран відповідне попередження. Також можна контролювати загальний час роботи і кількість включень. Після досягнення заданого ліміту машина попередить вас. Ця функція, як правило, використовується для проведення регулярних періодичних оглядів і обслуговування. (Деградації датчиків навантаження і екстензометри з плином часу не виявлено. Періодичний огляд і обслуговування сервісним інженером носить рекомендаційний характер).