PDA-8000

Іскровий вакуумний оптично-емісійний спектрометр високої роздільної здатності

Спектрометр PDA-8000 здатний проводити високочутливий кількісний аналіз заліза і сталі, міді, алюмінієвих сплавів та інших твердих металів, а також домішок, включаючи С, Р, S і N, завдяки термостатованому вакуумному монохроматору високої роздільної здатності (схема Пашена-Рунге) і блоку збудження, стабілізованому по енергії розряду. Чудова працездатність досягається за допомогою програмного забезпечення, яке розширює функціональні можливості моніторингу та підтримки приладу. Крім того, це енергозберігаюча модель, яка значно знижує енергоспоживання.

Особливості

  • Більш точний аналіз. Використання дифракційної решітки (схема Пашена-Рунге) з фокусною відстанню 1000 мм, завдяки зменшенню впливу спектральних перешкод, забезпечує вимірювання з високою роздільною здатністю в широкому діапазоні..
  • Стабільний і перевірений вакуумний монохроматор. Фосфор і сірка, важливі елементи для аналізу матеріалів, мають спектральні лінії в діапазоні довжин хвиль нижче 190 нм. У цьому діапазоні довжин хвиль кисень в повітрі поглинає світло, тому потрібно вакуумування. PDA-8000 використовує перевірений вакуумний монохроматор для забезпечення стабільного спектрального аналізу.
  • Система конденсації світлового рецептора. Світло, що пройшло через вихідну щілину, фокусується тороїдальним дзеркалом на світлочутливій поверхні трубки фотопомножувача. Ця оптична конструкція забезпечує стабільні вимірювання.
  • Висока чутливість до вимірювання не зважаючи на навколишнє середовище. Спектрометр зроблений з матеріалів, які мало змінюються з температурою. Крім того, перебуваючи в термостатичній камері з поліпшеними теплоізоляційними характеристиками, зміни температури навколишнього середовища не впливають на прилад, що дозволяє проводити більш точний аналіз. (Температура навколишнього середовища від 15 до 30 ° C, макс. ± 5 °C/год).
  • Постійний моніторинг стану розряду. Функція контролю енергії в реальному часі контролює енергію розряду, що виникає між протиелектродом і зразком. Енергія розряду точно встановлюється і контролюється, дефекти розряду через стан поверхні зразка можуть бути миттєво виявлені за значенням енергії розряду. Точність аналізу підвищується за рахунок виключення зразків з дефектами вимірювання.
  • Можливість аналізу різноманітних металічних матеріалів. За допомогою використання недавно розробленого розрядного стабілізатора енергії збудження, багато металевих матеріалів можуть бути проаналізовані в широкому діапазоні оптимальних умов, таких як високоенергетичний розряд (сталь з високою температурою плавлення) або низькоенергетичний розряд (сплави свинцю і цинку з низькою температурою плавлення).
  • Аналіз слідових концентрацій елементів у високочистих матеріалах. Регульована струмом іскра (Current Regulative Spark – CRS), здатна стабілізувати струм для кожного імпульсу, що покращує чутливість аналізу слідів.
  • Енергоефективний дизайн. Цей енергозберігаючий спектрометр має споживану потужність 510 Вт (зниження на 43% в порівнянні з попереднім оптичним емісійним спектрометром). Споживання аргону також було зменшено приблизно на 45% в порівнянні з попередньою моделлю.
  • Просте у використанні програмне забезпечення PDA-R. Інтеграція програмного забезпечення з апаратним забезпечує надійне управління приладом, від контролю і діагностики до технічного обслуговування. Був розроблений складний, але зручний для оператора дизайн з використанням великого досвіду емісійної спектрометрії.