IRAffinity-1S

ІЧ-Фур’є спектрометр

Надійний, компактний і зручний в експлуатації прилад, що забезпечує рішення широкого кола завдань якісного і кількісного аналізу рідин, газів і твердих зразків. Висока чутливість спектрометра: співвідношення сигнал/шум 30000:1, дозволяє визначати домішки на гранично низькому рівні. Особливістю ІЧ-Фур’є спектрометра є потужне керамічне джерело випромінювання з гарантованим терміном служби не менше 3-х років, вбудований автоматичний осушувач. У оптичну схему приладу включений інтерферометр Майкельсона з системою динамічного цифрового юстування елементів.

Широкий спектр спеціалізованих приставок

Крім різноманітного набору кювет і комплектів для виготовлення таблеток KBr, компанія Шимадзу поставляє спеціалізовані приставки, які значно розширюють аналітичні можливості спектрометра IRAffinity-1S:

  • Приставки порушенного повного внутрішнього відбиття (ППВВ)
  • Приставки дзеркального відбиття
  • Приставки дифузного відбиття
  • Пристрої автоматичної заміни зразків
  • Газові кювети
  • Пристрій для вимірвання ІЧ-спектрів пропускання твердих мікрозразків.

Велике кюветне відділення дозволяє встановлювати як існуючі аксесуари Шімадзу, так і використовувати аксесуари сторонніх виробників. До спектрометру IRAffinity-1S може підключаться ІЧ-мікроскоп, що дозволяє виконувати вимірювання мікрооб’єктів методами пропускання, відбиття, ППВВ, що застосовується для визначення мікродомішок або картування розподілу речовин по площі зразка.

Для вирішення різних спектральних задач прилад комплектується дослідним програмним пакетом LabSolutions IR. Програмне забезпечення постійно моніторить технічний стан приладу, і проводить його діагностику на вимогу користувача.

IRAffinity-1S