MOC-120H

Інфрачервоний термогравіметричний аналізатор вологості

Аналізатор вологості МОС-120Н використовується для визначення масової частки вологи та масу висушеного зразка в твердих і сипучих речовинах за розробленими методиками виконання вимірювань вологості конкретних речовин. Визначення вмісту вологи та сухого залишку проводиться шляхом нагрівання зразка інфрачервоною лампою і вимірювання зміни маси в результаті випаровування. Спосіб повного висушування є найпростішим способом визначення вмісту вологи. Конструктивно вимірювальна комірка вологоміра виконана у вигляді монолітного чутливого елемента UniBloc з алюмінієвого сплаву, малочутливі до коливань температури і дозволив підняти на новий рівень стабільність при зважуванні.
Аналізатори вологості призначені для проведення вимірювань в лабораторіях, для контролю продукції.

Особливості

  • Велика платформа. Велика платформа аналізатора вологості (діаметр 130 мм) дозволяє розташувати тонким шаром велика кількість зразка, що робить вимірювання більш точними і швидкими.
  • Інфрачервоний кварцовий нагрівач. Нагрівач забезпечує ефективну сушку для широкого кола зразків. Відмінна продуктивність і тривалий термін служби – від 20000 до 30000 годин.
  • Вимірювальна комірка UniBloc. Комірка виготовлена з алюмінієвого сплаву у вигляді моноблока і має високу чутливість і ударостійкість. Моноблочний тип комірки гарантує прекрасну надійність при вимірюванні вмісту вологи протягом тривалого періоду використання.
  • Моніторинг випаровування вологи. Швидкість випаровування вологи відображається на дисплеї у вигляді гістограми. Оновлюється кожні 30 секунд.
  • Широкий вибір режимів вимірювання. МОС-120Н забезпечує широкий вибір режимів вимірювання (режим автоматичної роботи, режим роботи за часом, режим швидкого сушіння, режим повільної сушки, ступінчастий режим сушки і режим прогнозу кінцевого результату вимірювання), які роблять можливим виконувати вимірювання відповідно до кращих для кожного зразка умовами сушки.
  • Функція автотарування. Аналізатор вологості поставляється з внутрішньою функцією автотарування, яка робить можливим корекцію під час виконання вимірювання, що виключає зсування значення ваг протягом тривалого періоду вимірювання і робить можливим отримання дуже достовірних результатів вимірювань.
  • Збереження виведених даних вимірювання та друк даних на принтері (опція). Прилад може зберігати до 100 отриманих раніше результатів вимірювань і вивести збережені дані на принтер або комп’ютер.
  • Функція WindowsDirect. Забезпечує найпростіший спосіб передачі даних на комп’ютер і цифровий контроль вимірів.